Úvod » Klanové novinky

Verdikt porady

publikováno 28.09.2014 (aktualizováno 08.10.2014)

V poradě bylo řešeno mnoho dotazů a návrhů a vybraly se ty nejpodstatnější a nejdůležitější.

Zdravím, tankisti!

Ti, kteří byli na poradě, zřejmě budou vědět, o co jde. Ti,co to nestihli a nebo nepřišli, se teď dozví.

1. Byly zavedeny tréninky. Budou probíhat v pátek nebo v sobotu. Podle počtu lidí a podmínek.

2. Zavedno přísnější pravidlo pro vulgární slova. Prosím,nikdo to nepřehánějtě. Vše v míře.

3. Pro TS platí nové pravidlo - TS mikrofon na tlačítko. Pro ty,kteří neví, o co se jedná bude brzy dodán návod, jak to nastavit. Pokud máte s tímto problém a nechcete používat tlačítko, tak prosím vše v tichosti,pokud nechcete mluvit.

4. Pro TS platí pravidlo - Docházka musí být dodržována. Zapnout jej a hodit se do AFK, to vás přeci nezabije. Pokud jste doma hodně vytíženi, bude tolerováno.

5. Při vysvětlování pravidel od vyšší hodnosti nebo zadávání rozkazů od velitele budou všichni v naprosté tichosti. Otázky apod. posléze. Jinak Nosal3, zástupce velitele, udělí čočku (puntík). Pozor, kouše! (3 puntíky = dotyčný člen předvolán před komisi)

6. Pokud bude přidán nový člen klanu,náboráři mají za úkol ho prozkoušet v pár bitvách ve výcvikovce nebo v náhodné bitvě.

7. Aktivita členů při klanových akcích (klanové bitvy, odřad, týmové bitvy a roty).Pokud nezbude místo,máte klid.

8. Každý člen je povinnen mít tank 6 tier a 8 tier. Aspoň v 1 kusu. Pro členy,kteří mají více zkušeností a tanků je zavedno pravidlo tanku 10 tier.

Některá pravidla se již opakují a chci je tímto zdůraznit. Pokud chete být v klanu,musíte respektovat tato pravidla.